74. SEKRETÄR MED MARMORSKIVA

Betsade träslag, intarsiadekor. Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft. Höjd 122, bredd 98 cm. Repor, märken, en nyckelskylt saknas, smärre fanerskador.

Varunr 243214

21 Februari 2023 18:25

Utrop 1500 SEK

900 SEK2023-02-21 18:01
800 SEK2023-02-19 08:59
700 SEK2023-02-20 16:25
400 SEK2023-02-18 09:24
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!