Betsade träslag, intarsiadekor. Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft. Höjd 122, bredd 98 cm. Repor, märken, en nyckelskylt saknas, smärre fanerskador.
900 SEK | 2023-02-21 18:01 |
800 SEK | 2023-02-19 08:59 |
700 SEK | 2023-02-20 16:25 |
400 SEK | 2023-02-18 09:24 |
400 SEK | Startpris |