71. VITRINSKÅP

Lackerad metall med glasskivor. Ikea, "Skanör", formgivare Tord Björklund. 1900-talets andra hälft. Höjd 171, bredd 46 cm. Repor, märken, ett hyllplan med smärre nagg.

Varunr 243211

21 Februari 2023 18:24

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 500 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 600 SEK

500 SEK2023-02-19 14:45
450 SEK2023-02-17 07:28
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!