64. BRIEFING ROOM CHAIR

Betsat trä. USA, 1930-tal. US Amy Air Corps. märkt med stenciler undertill. Stolar av denna typ användes vid planeringsmöte inför räder under Andra Världskriget, enligt uppgift ska denna vara inköpt från en nedlagd flygbas i England. Repor, märken, sits med slitage.

Varunr 240900

21 Februari 2023 18:21

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK 600 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 1000 SEK

600 SEK2023-02-21 05:07
500 SEK2023-02-15 20:18
450 SEK2023-02-20 15:48
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!