Skuret och bemålat trä. Sengustaviansk stil, 18/1900-tal. Repor, märken, torrsprickor.
10 000 SEK | 2023-02-21 15:37 |
9 500 SEK | 2023-02-15 19:52 |
7 000 SEK | 2023-02-15 15:28 |
6 500 SEK | 2023-02-13 08:52 |
1 600 SEK | 2023-02-13 22:55 |
1 200 SEK | 2023-02-13 21:39 |
1 000 SEK | 2023-02-13 14:17 |
450 SEK | 2023-02-13 11:55 |
400 SEK | Startpris |