282. VITRINSKÅP

Jakaranda och mahogny med marmorskivor och förgyllda mässingsbeslag. Frankrike, Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft. Höjd 148, bredd 132 cm. Repor, märken, lösa beslag, marmorskivan i mitten med skador/lagning.

Varunr 243382

21 Februari 2023 19:34

Utrop 25000 SEK

26 000 SEK2023-02-21 19:32
24 000 SEK2023-02-21 19:31
20 000 SEK2023-02-16 23:31
19 000 SEK2023-02-13 08:52
8 000 SEK2023-02-15 23:42
7 000 SEK2023-02-15 19:48
1 100 SEK2023-02-13 16:58
450 SEK2023-02-13 11:54
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!