Jakaranda och mahogny med marmorskivor och förgyllda mässingsbeslag. Frankrike, Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft. Höjd 148, bredd 132 cm. Repor, märken, lösa beslag, marmorskivan i mitten med skador/lagning.
26 000 SEK | 2023-02-21 19:32 |
24 000 SEK | 2023-02-21 19:31 |
20 000 SEK | 2023-02-16 23:31 |
19 000 SEK | 2023-02-13 08:52 |
8 000 SEK | 2023-02-15 23:42 |
7 000 SEK | 2023-02-15 19:48 |
1 100 SEK | 2023-02-13 16:58 |
450 SEK | 2023-02-13 11:54 |
400 SEK | Startpris |