Bronserat och bemålat trä. Sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal. Stämplat undertill. Höjd 78, diameter 83 cm. Repor, märken, åldersrelaterat slitage.
3 400 SEK | 2023-02-21 19:32 |
3 200 SEK | 2023-02-21 19:22 |
2 800 SEK | 2023-02-21 19:22 |
2 200 SEK | 2023-02-13 08:52 |
1 200 SEK | 2023-02-17 23:05 |
800 SEK | 2023-02-15 19:48 |
450 SEK | 2023-02-13 11:54 |
400 SEK | Startpris |