280. J.A. FRELIN, SALONGSBORD MED MARMORSKIVA

Bronserat och bemålat trä. Sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal. Stämplat undertill. Höjd 78, diameter 83 cm. Repor, märken, åldersrelaterat slitage.

Varunr 243380

21 Februari 2023 19:34

Utrop 3000 SEK

3 400 SEK2023-02-21 19:32
3 200 SEK2023-02-21 19:22
2 800 SEK2023-02-21 19:22
2 200 SEK2023-02-13 08:52
1 200 SEK2023-02-17 23:05
800 SEK2023-02-15 19:48
450 SEK2023-02-13 11:54
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!