Bronserat och bemålat trä. Sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal. Stämplad undertill. Bredd 183 cm. Repor, märken, åldersrelaterat slitage.
10 000 SEK | 2023-02-21 19:23 |
10 000 SEK | 2023-02-21 19:31 |
8 000 SEK | 2023-02-21 19:18 |
5 000 SEK | 2023-02-15 19:52 |
3 800 SEK | 2023-02-15 19:46 |
3 600 SEK | 2023-02-15 15:27 |
3 400 SEK | 2023-02-13 08:52 |
1 000 SEK | 2023-02-13 21:38 |
800 SEK | 2023-02-13 16:17 |
600 SEK | 2023-02-13 11:55 |
400 SEK | Startpris |