Bronserat och bemålat trä. Sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal. Stämplade undertill. Repor, märken, åldersrelaterat slitage.
28 000 SEK | 2023-02-21 19:32 |
26 000 SEK | 2023-02-21 19:31 |
15 000 SEK | 2023-02-21 19:21 |
13 000 SEK | 2023-02-21 15:35 |
9 000 SEK | 2023-02-15 19:52 |
4 800 SEK | 2023-02-13 08:52 |
3 600 SEK | 2023-02-13 21:38 |
3 200 SEK | 2023-02-13 11:56 |
400 SEK | Startpris |