274. POTTSKÅP

Mahogny med mässingsbeslag. Gustavianskt, 1700-tal eller omkring år 1800. Höjd 73, bredd 40 cm. Torrsprickor, bucklor på mässingslister, åldersrelaterat slitage.

Varunr 243374

21 Februari 2023 19:32

Utrop 4000 SEK

1 200 SEK2023-02-13 08:52
1 100 SEK2023-02-20 13:31
600 SEK2023-02-18 12:52
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!