Mahogny med mässingsbeslag. Gustavianskt, 1700-tal eller omkring år 1800. Höjd 73, bredd 40 cm. Torrsprickor, bucklor på mässingslister, åldersrelaterat slitage.
1 200 SEK | 2023-02-13 08:52 |
1 100 SEK | 2023-02-20 13:31 |
600 SEK | 2023-02-18 12:52 |
400 SEK | Startpris |