Sterlingsilver med guldpläterad dekor i geometrisk design. Hänget stämplat SigP Stockholm 1988, halsringen ostämplad. Sigurd Persson etui medföljer. Halsringen ca 42 cm. Smärre repor och märken.
2 600 SEK | 2023-02-20 10:18 |
2 400 SEK | 2023-02-20 09:24 |
1 400 SEK | 2023-02-09 08:38 |
400 SEK | Startpris |