Olja på pannå, gårdsbild med figurer. Signerad. Ram med färgbortfall. (37x54)
300 SEK | 2023-02-18 00:06 |
250 SEK | 2023-02-17 10:29 |
150 SEK | 2023-02-16 21:22 |
100 SEK | Startpris |