Lockburk, Kina, 18/1900-tal. Tetsubin i järn, Japan samt kanna, grönglaserad. Skador. (Högsta höjd 18)
850 SEK | 2023-02-19 11:28 |
800 SEK | 2023-02-18 06:02 |
700 SEK | 2023-02-19 10:44 |
100 SEK | Startpris |