Etikettmärkta, stämplade. Bruksslitage. (Diameter 9-11,5)
450 SEK | 2023-02-19 10:36 |
450 SEK | 2023-02-19 11:33 |
350 SEK | 2023-02-19 10:43 |
250 SEK | 2023-02-17 14:47 |
100 SEK | Startpris |