Kristall. Med slipad dekor. Antal från vänster: 16+12+10+7. Bruksslitage, enstaka nagg, mindre beläggning. (Höjd 7,5-11,5)
500 SEK | 2023-02-19 11:23 |
450 SEK | 2023-02-18 16:54 |
350 SEK | 2023-02-18 12:05 |
200 SEK | 2023-02-18 09:42 |
100 SEK | Startpris |