Vitglaserad. Med blå dekor av landskap och figurer. Fotring med avslag. Repor, mynningsnagg. (Höjd 7)
150 SEK | 2023-02-18 18:23 |
100 SEK | 2023-02-17 17:31 |
100 SEK | Startpris |