Skuret och förgyllt trä. Slitage, mindre avslag. (Höjd 21)
1 300 SEK | 2023-02-19 12:13 |
1 200 SEK | 2023-02-19 09:32 |
900 SEK | 2023-02-19 10:04 |
600 SEK | 2023-02-19 09:08 |
400 SEK | 2023-02-17 15:52 |
200 SEK | 2023-02-17 05:01 |
100 SEK | 2023-02-16 20:42 |
100 SEK | Startpris |