Färglitografi, figurkomposition. Signerad. HC. Inramad. Bladet förskjutet i ram. (39x29)
600 SEK | 2023-02-19 10:53 |
550 SEK | 2023-02-18 10:41 |
500 SEK | 2023-02-17 15:01 |
450 SEK | 2023-02-18 10:10 |
250 SEK | 2023-02-17 14:41 |
100 SEK | 2023-02-16 22:30 |
100 SEK | Startpris |