Polykrom dekor, motiv med bl.a. blosmter och storkar. Skålar på fot 2st samt tallrik. Naggar, färgslitage, repor. (Största diameter 20)
6 600 SEK | 2023-02-19 12:02 |
6 400 SEK | 2023-02-19 11:53 |
6 000 SEK | 2023-02-19 11:18 |
3 800 SEK | 2023-02-19 11:30 |
3 400 SEK | 2023-02-19 10:07 |
3 200 SEK | 2023-02-18 23:47 |
1 200 SEK | 2023-02-18 22:43 |
700 SEK | 2023-02-17 21:36 |
200 SEK | 2023-02-17 05:00 |
100 SEK | 2023-02-16 20:06 |
100 SEK | Startpris |