Förgylld keramik. Lamphållare med skador. Förgyllningsslitage. (Höjd exklusive fäste 36)
350 SEK | 2023-02-19 11:57 |
300 SEK | 2023-02-19 11:38 |
250 SEK | 2023-02-19 10:20 |
150 SEK | 2023-02-19 09:59 |
100 SEK | Startpris |