Vitglaserad. Med förgylld dekor. Kaffekoppar 8st, kaffefat 8st samt assietter 8st. Förgyllningsslitage. Repor. (Kopparnas höjd 5,5, diameter 8)
200 SEK | 2023-02-19 10:29 |
150 SEK | 2023-02-18 12:55 |
100 SEK | 2023-02-17 11:56 |
100 SEK | Startpris |