Mässing. Med dekor av dalahästar. För fyra ljus. Stämplad. Ytslitage. (Längd 69)
5 200 SEK | 2023-02-19 10:16 |
5 000 SEK | 2023-02-19 11:54 |
4 600 SEK | 2023-02-19 10:24 |
3 400 SEK | 2023-02-18 23:24 |
2 500 SEK | 2023-02-18 15:23 |
2 300 SEK | 2023-02-17 18:04 |
2 100 SEK | 2023-02-16 23:58 |
1 900 SEK | 2023-02-13 14:16 |
1 400 SEK | 2023-02-16 21:22 |
150 SEK | 2023-02-16 19:31 |
100 SEK | Startpris |