Fot i mässing och trä. Slipat oljehus. Frostad kupa. Ytslitage, kupa med spricka och nagg. (Höjd 53)
600 SEK | 2023-02-19 11:56 |
550 SEK | 2023-02-19 11:50 |
400 SEK | 2023-02-18 17:09 |
350 SEK | 2023-02-18 15:41 |
250 SEK | 2023-02-17 22:49 |
150 SEK | 2023-02-17 02:42 |
100 SEK | Startpris |