Tekoppar 4st, tefat 4st, assietter 4st, tekanna, sockerskål samt gräddkanna. Bruksslitage, repor. (Kopparnas höjd 5,5, diameter 10)
600 SEK | 2023-02-19 07:19 |
550 SEK | 2023-02-19 09:21 |
450 SEK | 2023-02-18 11:22 |
250 SEK | 2023-02-17 13:44 |
150 SEK | 2023-02-17 15:42 |
100 SEK | Startpris |