Underglasyrblå dekor. Konturerat brätte. Kantnaggar, kantavslag. Repor, glasyrmistor. Ett med kantspricka och retuscher. (45x37)
1 900 SEK | 2023-02-19 11:14 |
1 800 SEK | 2023-02-19 11:07 |
1 700 SEK | 2023-02-18 10:42 |
1 500 SEK | 2023-02-18 22:41 |
1 200 SEK | 2023-02-17 22:29 |
1 100 SEK | 2023-02-17 21:28 |
1 000 SEK | 2023-02-16 19:32 |
500 SEK | 2023-02-16 20:39 |
100 SEK | Startpris |