Tallrikar 2st, Qianlong, 1700-tal samt lockask, 18/1900-tal. Sprickor, nagg. (Största diameter 23,5)
350 SEK | 2023-02-19 11:17 |
300 SEK | 2023-02-17 21:35 |
250 SEK | 2023-02-19 10:36 |
150 SEK | 2023-02-17 19:53 |
100 SEK | Startpris |