Med handmålad dekor och förgyllning. Bl.a. med dekorslitage. (Diameter 22)
1 100 SEK | 2023-02-17 22:45 |
1 000 SEK | 2023-02-17 20:21 |
250 SEK | 2023-02-17 16:49 |
150 SEK | 2023-02-17 05:22 |
100 SEK | 2023-02-16 23:58 |
100 SEK | Startpris |