Med handmålad dekor och förgyllning. Bl.a. med dekorslitage. (Diameter 25)
1 700 SEK | 2023-02-17 22:45 |
1 600 SEK | 2023-02-18 09:03 |
1 200 SEK | 2023-02-17 20:21 |
250 SEK | 2023-02-17 16:48 |
100 SEK | 2023-02-16 22:03 |
100 SEK | Startpris |