Bruksslitage, smärre nagg. (Höjd 9-16)
800 SEK | 2023-02-19 11:53 |
750 SEK | 2023-02-19 11:58 |
500 SEK | 2023-02-19 11:46 |
300 SEK | 2023-02-17 15:09 |
250 SEK | 2023-02-17 12:44 |
250 SEK | 2023-02-17 14:44 |
100 SEK | Startpris |