Teak. Med plisserad skärm, "Stensöta", JP Baker. Fot med lagning, limrester. Slitage. (Höjd 72)
650 SEK | 2023-02-19 11:55 |
600 SEK | 2023-02-19 11:53 |
300 SEK | 2023-02-19 10:20 |
150 SEK | 2023-02-17 16:57 |
100 SEK | 2023-02-17 15:30 |
100 SEK | Startpris |