Mattallrikar 8st, djupa tallrikar 5st, assietter 7st, tekoppar 7st, tefat 6st, kaffekoppar 2+2, kaffefat 5st, tekanna, sockerskål, mjölkkanna samt serveringsfat. Bruksslitage, fläckar, bl.a. med repor och krackelering. Enstaka nagg. (Största diameter 23,5)
1 200 SEK | 2023-02-19 11:56 |
1 100 SEK | 2023-02-19 11:59 |
900 SEK | 2023-02-19 09:40 |
750 SEK | 2023-02-19 10:04 |
650 SEK | 2023-02-18 16:19 |
600 SEK | 2023-02-18 18:57 |
350 SEK | 2023-02-16 20:46 |
350 SEK | 2023-02-17 13:40 |
100 SEK | Startpris |