Olja på träskiva, motiv med man och hundar. Osignerad. Kant med färgbortfall. Något krackelerad. (18x24,5)
6 200 SEK | 2023-02-19 11:05 |
6 000 SEK | 2023-02-19 08:14 |
4 200 SEK | 2023-02-19 09:03 |
2 700 SEK | 2023-02-18 05:59 |
1 600 SEK | 2023-02-17 14:59 |
1 500 SEK | 2023-02-17 14:50 |
450 SEK | 2023-02-17 13:26 |
250 SEK | 2023-02-17 00:07 |
200 SEK | 2023-02-16 19:43 |
200 SEK | 2023-02-16 22:49 |
100 SEK | 2023-02-16 18:53 |
100 SEK | Startpris |