Kaffekoppar 24st, kaffefat 25st, assietter 28st samt sockerskål. Något varierande modeller. Bl.a. omärkta. Bruksslitage, fåtal skador. (Kopparnas höjd 7, diameter 8)
600 SEK | 2023-02-17 15:46 |
550 SEK | 2023-02-19 08:10 |
450 SEK | 2023-02-17 19:35 |
350 SEK | 2023-02-17 05:44 |
300 SEK | 2023-02-16 20:44 |
300 SEK | 2023-02-16 21:29 |
100 SEK | Startpris |