Pantograferad dekor. Bruksslitage, mindre beläggning. Bl.a. med repor. (Höjd 7,5)
850 SEK | 2023-02-19 13:45 |
800 SEK | 2023-02-17 18:46 |
600 SEK | 2023-02-17 13:12 |
500 SEK | 2023-02-17 16:03 |
100 SEK | Startpris |