Porslin. Med handmålad dekor av fåglar, insekter och blomster. Förgylld kant. Repor, fläckar, fotringsnaggar. (Höjd 13, diameter 30)
550 SEK | 2023-02-19 04:08 |
500 SEK | 2023-02-19 10:54 |
300 SEK | 2023-02-18 21:39 |
250 SEK | 2023-02-18 08:54 |
100 SEK | Startpris |