Tillbringare 2st samt karaff med propp. Artist collection. Etikettmärkta, signerade. Bruksslitage, mindre beläggning. (Högsta höjd 30)
1 900 SEK | 2023-02-19 12:01 |
1 800 SEK | 2023-02-19 12:01 |
550 SEK | 2023-02-17 16:39 |
150 SEK | 2023-02-17 08:17 |
100 SEK | Startpris |