Förgylld keramik. Enstaka smånagg. (Höjd 27)
1 000 SEK | 2023-02-19 11:57 |
950 SEK | 2023-02-19 11:59 |
500 SEK | 2023-02-19 11:08 |
350 SEK | 2023-02-18 19:35 |
250 SEK | 2023-02-18 01:29 |
100 SEK | 2023-02-17 19:16 |
100 SEK | Startpris |