Mässing. För fem ljus. Fem extra länkar och takkopp medföljer. Stämplad. Ytslitage. (Höjd 46)
1 900 SEK | 2023-02-19 11:13 |
1 800 SEK | 2023-02-17 22:17 |
1 700 SEK | 2023-02-15 11:30 |
900 SEK | 2023-02-17 17:12 |
800 SEK | 2023-02-16 18:46 |
700 SEK | 2023-02-16 18:42 |
100 SEK | Startpris |