Med handmålad dekor. Mattallrikar 12st, djupa tallrikar 12st, förrättstallrikar 12st, assietter 12st samt serveringsdelar 8st. Bruksslitage, bl.a. med repor, enstaka skador. (Mattallrikarnas diameter 23,5)
2 600 SEK | 2023-02-18 10:14 |
2 600 SEK | 2023-02-18 20:26 |
2 200 SEK | 2023-02-18 09:34 |
1 500 SEK | 2023-02-18 08:34 |
1 200 SEK | 2023-02-17 22:25 |
1 000 SEK | 2023-02-17 18:12 |
750 SEK | 2023-02-17 16:55 |
450 SEK | 2023-02-16 21:32 |
100 SEK | Startpris |