Akvarell, landskap i skymning. Monogramsignerad. Inramad. (26x33)
3 800 SEK | 2023-02-19 10:41 |
3 600 SEK | 2023-02-19 09:11 |
2 500 SEK | 2023-02-18 22:14 |
1 500 SEK | 2023-02-18 19:45 |
1 200 SEK | 2023-02-17 22:51 |
1 000 SEK | 2023-02-17 16:10 |
700 SEK | 2023-02-17 17:35 |
500 SEK | 2023-02-17 15:28 |
450 SEK | 2023-02-17 12:07 |
250 SEK | 2023-02-17 09:03 |
200 SEK | 2023-02-16 21:20 |
100 SEK | Startpris |