Med handmålad och förgylld dekor. Bruksslitage. (Längd 41,5)
1 600 SEK | 2023-02-19 11:56 |
1 500 SEK | 2023-02-17 20:23 |
1 500 SEK | 2023-02-18 22:22 |
550 SEK | 2023-02-17 09:26 |
150 SEK | 2023-02-17 05:21 |
100 SEK | 2023-02-16 23:57 |
100 SEK | Startpris |