Olja på duk, "Ung romantik". Signerad och daterad 2011. (59x69)
1 200 SEK | 2023-02-19 09:12 |
1 100 SEK | 2023-02-19 11:34 |
850 SEK | 2023-02-19 11:13 |
700 SEK | 2023-02-18 00:14 |
400 SEK | 2023-02-17 22:04 |
300 SEK | 2023-02-17 14:20 |
200 SEK | 2023-02-16 23:27 |
150 SEK | 2023-02-16 22:51 |
100 SEK | Startpris |