Olja på pannå, stadsbild. Osignerad. Fläckar. (37x55)
200 SEK | 2023-02-19 10:28 |
150 SEK | 2023-02-18 16:11 |
100 SEK | 2023-02-17 20:05 |
100 SEK | Startpris |