Olja på duk, "Man som liknar Kristus". Signerad. Mindre krackelering, smärre färgsläpp. (80x64)
750 SEK | 2023-02-17 22:26 |
700 SEK | 2023-02-18 08:52 |
500 SEK | 2023-02-17 20:00 |
400 SEK | 2023-02-17 21:38 |
250 SEK | 2023-02-17 16:04 |
100 SEK | Startpris |