Djupa tallrikar 5st samt assietter 8st. Repor, en djup tallrik med kantlagning. (Diameter 17-18,5)
1 300 SEK | 2023-02-19 11:55 |
1 200 SEK | 2023-02-19 11:53 |
1 100 SEK | 2023-02-19 11:51 |
650 SEK | 2023-02-16 22:15 |
600 SEK | 2023-02-16 21:08 |
500 SEK | 2023-02-16 20:00 |
100 SEK | Startpris |