Olja på pannå, "Strandhugg". Signerad och daterad 61. (27x45)
1 100 SEK | 2023-02-19 11:46 |
1 000 SEK | 2023-02-17 22:25 |
550 SEK | 2023-02-18 18:40 |
350 SEK | 2023-02-18 10:11 |
150 SEK | 2023-02-17 20:01 |
100 SEK | Startpris |