Olja på duk, slottsruiner. Signerade och daterad 95. Krackelering, duklagningar. (46x59)
500 SEK | 2023-02-19 09:11 |
450 SEK | 2023-02-18 12:28 |
400 SEK | 2023-02-17 19:58 |
250 SEK | 2023-02-17 22:48 |
150 SEK | 2023-02-17 21:36 |
100 SEK | Startpris |