Olja på duk, landskap med figur. Otydligt signerad. I samtida ram. Färgbortfall, mindre dukhål, krackelering, ram med dekorbortfall. (29x19)
800 SEK | 2023-02-19 10:22 |
750 SEK | 2023-02-19 11:12 |
650 SEK | 2023-02-19 07:34 |
550 SEK | 2023-02-19 08:23 |
350 SEK | 2023-02-18 18:25 |
300 SEK | 2023-02-18 12:27 |
250 SEK | 2023-02-18 00:13 |
200 SEK | 2023-02-17 15:12 |
100 SEK | 2023-02-17 05:46 |
100 SEK | Startpris |