Glaserat stengods. Signerad. Fotring med lagning. (Diameter 17,5)
400 SEK | 2023-02-19 11:59 |
350 SEK | 2023-02-19 08:17 |
250 SEK | 2023-02-17 13:22 |
150 SEK | 2023-02-17 19:14 |
100 SEK | Startpris |