Järnsmide. Så kallad "Tuppljusstake". För tre ljus. Behängd med lövformade dekorer. Stämplad. Ytslitage, rostfläckar. (Höjd 55)
1 000 SEK | 2023-02-19 12:03 |
950 SEK | 2023-02-18 19:42 |
900 SEK | 2023-02-18 21:19 |
700 SEK | 2023-02-18 10:34 |
400 SEK | 2023-02-17 14:19 |
150 SEK | 2023-02-17 13:30 |
100 SEK | 2023-02-17 13:26 |
100 SEK | Startpris |