Slitage, några delar med skador. Skrin med bulor. (Längsta längd 35)
1 300 SEK | 2023-02-19 12:04 |
1 200 SEK | 2023-02-19 12:04 |
550 SEK | 2023-02-19 09:23 |
450 SEK | 2023-02-18 02:17 |
250 SEK | 2023-02-17 09:45 |
100 SEK | 2023-02-16 19:00 |
100 SEK | Startpris |